WEST SOUND TKS 12

WEST SOUND TKS 12 DC Portatif Anfili Kabin Hoparlör

Otel Ses Sistemleri Ürünleri ile ilgili açıklamalar bilgi amaçlıdır. İhtiyaclarınızın doğru belirlenmesi ve doğru fiyatlandırma için +90 232 441 42 68 Nolu telefonumuzdan detaylı bilgi alabilirsiniz. Firmamız ürünlerin satış, montaj ve servis hizmetlerini vermektedir.

Kullanım Alanları : Belediyelerde, Cenaze ve Mevlitlerde, Din görevlilerince, Okullarda, Amatör sazcılar, Salon toplantıları, AC 220V. olmadığı her yerde kullanılmaktadır.

Özellikleri : Portatif 12″ Kendinden Anfili Hoparlör, 250 Watt Amplifikatör çıkış gücü, El tipi telsiz mikrofon, 3 kanal 2 Mikrofon (2mV) ve 1 Line girişi (30mV), 16 program efekt. LCD Ekranlı USB girişli MP3 çalar (Rastgele ve tekrar çalma özelliği),Dahili 30 cm. Hoparlör (12” 300Watt bass + 1” tweeter), Harici Hoparlör çıkış empedansı 4 – 8 Ω. 1 adet DC 12V. / 7A. şarjlı akülü, Aküde çalışma süresi; Tam güçte 1 saat%50 güçte 2 saat, Harici DC 12V. ile çalışma. (Araçtan kullanma imkanı), Çek çek aparatı ile taşınabilir tekerlekli. AC giriş 220V. 50Hz. İle çalışma ve aynı anda şarj.


İhtiyacınız olan ürün ve alternatif ürünleri aşağıdaki bağlantıdan inceleyebilirsiniz.
Otel Ses Sistemleri İnternet Mağazamızda.>>
WEST SOUND TKS 12 DC Portatif Anfili Kabin Hoparlör


Açık kapalı alan ses sistemleri,Konferans salonları, Otel,Cafe,Restorant,Bar,Tiyatro ses ışık ve görüntü sistemleri, Genel müzik ve acil anons sistemleri, Video konferans ve sunum sistemleri,Otel ses sistemleri