WEST SOUND TKS 500

WEST SOUND TKS 500 EF Anfili Mikser 8 Kanal

Otel Ses Sistemleri Ürünleri ile ilgili açıklamalar bilgi amaçlıdır. İhtiyaclarınızın doğru belirlenmesi ve doğru fiyatlandırma için +90 232 441 42 68 Nolu telefonumuzdan detaylı bilgi alabilirsiniz. Firmamız ürünlerin satış, montaj ve servis hizmetlerini vermektedir.

Kullanım Alanları : Okul, Restoran, Hastane, Otel, Cami, Market, Sosyal Tesisler,Düğün piyanistleri, Düğün salonları v.b. yerlerde Ses ve Müzik yayın sistemlerinde kullanılmaktadır.

Özellikleri : Mikserli Efektli Genel Amaçlı Amplifikatör, 2 x 250 Watt  Amplifikatör çıkış gücü, 8 kanal Mikrofon (2mV) ve Line girişi (30mV),Ana Volüm, her kanal Volüm, Bas, Tiz, Efekt kontrol,16 program efekt,7 segment ekran,Sinyal seviye göstergesi (Vumetre),Sinyal çıkış (Max 1V),Kazanç kontrol,2 Hoparlör çıkış empedansı 2 x 4–8 Ω,Fan soğutma (60 C`den sonra çalışacak),Kısa devre ve DC voltaj korumalı,AC giriş 220V. 50Hz,19” Kabin montaj tipi.

 


İhtiyacınız olan ürün ve alternatif ürünleri aşağıdaki bağlantıdan inceleyebilirsiniz.
Otel Ses Sistemleri İnternet Mağazamızda.>>
WEST SOUND TKS 500 EF Anfili Mikser 8 Kanal


Açık kapalı alan ses sistemleri,Konferans salonları, Otel,Cafe,Restorant,Bar,Tiyatro ses ışık ve görüntü sistemleri, Genel müzik ve acil anons sistemleri, Video konferans ve sunum sistemleri,Otel ses sistemleri