WEST SOUND TKS 500

WEST SOUND TKS 500 EF USB Anfili Mikser 8 Kanal

Otel Ses Sistemleri Ürünleri ile ilgili açıklamalar bilgi amaçlıdır. İhtiyaclarınızın doğru belirlenmesi ve doğru fiyatlandırma için +90 232 441 42 68 Nolu telefonumuzdan detaylı bilgi alabilirsiniz. Firmamız ürünlerin satış, montaj ve servis hizmetlerini vermektedir.

Kullanım Alanları : Okul, Restoran, Hastane, Otel, Cami, Market, Sosyal Tesisler,Düğün piyanistleri, Düğün salonları v.b. Ses, Anons ve Müzik yayın sistemlerinde kullanılmaktadır.

Özellikleri : Mikserli Efektli Genel Amaçlı Amplifikatör,2 x 250 Watt çıkış gücü, LCD Ekranlı USB girişli MP3 çalar (Rastgele ve tekrar çalma özelliği),8 kanal Mikrofon (2mV) ve Line girişi (30mV),Ana Volüm, her kanal Volüm, Bas, Tiz, Efekt kontrol,16 program efekt,7 segment ekran,Sinyal seviye göstergesi (Vumetre),Sinyal çıkış (Max 1V),Kazanç kontrol,2 Hoparlör çıkış empedansı 2 x 4–8 Ω,Fan soğutma (60 C`den sonra çalışacak),Kısa devre ve DC voltaj korumalı,AC giriş 220V. 50Hz,19” Kabin montaj tipi.


İhtiyacınız olan ürün ve alternatif ürünleri aşağıdaki bağlantıdan inceleyebilirsiniz.
Otel Ses Sistemleri İnternet Mağazamızda.>>
WEST SOUND TKS 500 EF USB Anfili Mikser 8 Kanal


Açık kapalı alan ses sistemleri,Konferans salonları, Otel,Cafe,Restorant,Bar,Tiyatro ses ışık ve görüntü sistemleri, Genel müzik ve acil anons sistemleri, Video konferans ve sunum sistemleri,Otel ses sistemleri